Štvrtkové zápas bol podobne aj skrz, lebo oba Argentína Futbalove Dres MS 2018 tímy si užil okamihy

Kolumbijská 2018 Svetový pohár kvalifikačné kampaň vystúpil na perfektný štart ako bránky Teo Gutierrez a Edwin Cardona uzavreté všetky tri body pre Jose Pekerman boku proti Peru.

Gutierrez bol po ruke k priamemu Cristián Zapata v záhlaví minulosti Pedro Gallese, uprostred výziev na ofsajd a Cardona je nabral úsilie v čase zastavenia zaisteného víťazstvo ako peruánskeho winless pruh ďaleko od domova v Svetovom pohári kvalifikačnej predĺžená na 24 hier – beh klenout späť do roku 2004.

Kolumbia, ktorá dosiahla v roku 2014 majstrovstvá sveta štvrťfinále v Brazílii a Peru – ponúkanie na dosiahnutie turnaj exponát po prvýkrát od roku 1982 – sa stretli v priateľskom poslednom mesiaci, ktorý skončil 1-1.

Štvrtkové zápas bol podobne aj skrz, lebo oba Argentína Futbalove Dres MS 2018 tímy si užil okamihy ascendency bez vytvorenia nejakej vyhranené šance.

Kolumbia, pomaly, ale isto začal vziať zovretia konania ako Peru – šťastný sedieť na protiútok – boli ďalej zavesený späť.

Prvý skutočný pohľad domáceho tímu na bránku prišla cez Carlos Bacca hneď za pol hodiny značku, ale hlavička milánskym strikerovej minula cieľ z blízka po odtrhnutí zo strany Cardona.

Kolumbia pokračovali v práci s loptou do dobrých pozícií, a to nebolo dlho predtým, než sa konečne robil to počítať ako Gutierrez porušil patovú situáciu deväť minút pred polčasom.

Juan Cuadrado kútik kop kývol dole Zapata a do smeru Gutierrez, ktorý režíroval strelou prekonáva brankára Gallese, napriek peruánskych odvolanie pre ofsajd.

Kolumbia sa takmer zdvojnásobil svoj náskok v prvom polčase štrajku, ale Gallese bol po ruke k zastaveniu Cardona je voľný kop.

Peru urobil jasný štart do druhej polovice a vychutnať svoj najlepší okamih zápasu. Paolo Guerrero zasiahol správnu funkciu s skrútený úsilím ako z dreva prišiel David Lacne Futbalové dresy MS 2018 Ospina záchrane.

Andre Carrillo, ktorý zriadil Guerrero momenty skôr, bol potom zmarený posuvným blokom.

Kolumbia neboli bez ich šance po prestávke, ale rad stratená priechodov bráni Jose Pekerman mužom.

Bacca mal príležitosť, aby výsledok nepochybne zostal päť minút, ale jeho strelecký gól bol zablokovaný.

Druhá polovica náhradka Yordy Reyna málom plat Kolumbie, ale načechral svoju snahu široká stĺpika a Cardona zhrnula zápas na protiútok s posledným kopu hry ako Peru nepodarilo poraziť svojich juhoamerickej súperov za jednu pätinu po sebe idúcich game.