Gerardo Martino mal záujem vidieť jeho stranu Brazília Futbalove Dres MS 2018 stavať na impozantný výkon proti Čile minulý týždeň

Lionel Messi označil za ďalší míľnik vo svojej kariére, aby Argentínu pomohol tretiemu svetovému víťazstvu, keďže Albiceleste zvíťazil o 2-0 v Bolívii v Córdobe.
Gabriel Mercado skóroval vo svojej druhej súbežnej hre za Argentínu, keď sa Messi dostal do výherného listu pre svoj 50. medzinárodný cieľ.
Gerardo Martino mal záujem vidieť jeho stranu Brazília Futbalove Dres MS 2018 stavať na impozantný výkon proti Čile minulý týždeň a udržal si dôveru vo väčšine hráčov, ktoré poskytli 2-1 víťazstvo v Santiagu.
Obrana bola na programe Julia Cesara Baldiviesa, keď dal za loptou dostatok čísel, aby sa pokúsil vyhnúť silnému útoku Argentíny, v ktorom sa umiestnil Gonzalo Higuain namiesto Sergia Aguera a Javier Mascherano sa vrátil do obrany.
Priepastie v triede bolo zrejmé z prvého píšťania, keď Ever Banega zaútočil na miesto po 10 sekundách.
Bolívia odštartovala, ale rýchlo sa vzdala, keď Higuain prešiel do stredu obrany, prerazil a vyniesol pevný záchvat pred Carlos Lampe, ale lopta sa dostala až k Banegovi.
Zápasník bol nútený do úzkeho uhla, ale vyrazil slušné úsilie, ktoré zasiahlo priečnik a jasne sa odrazilo.
Bolívia sa snažila dostať loptu z defenzívneho polčasu, zatiaľ čo Argentína, narušená zraneným Angelom Maria, bojovala za obranu.

Ale ich trpezlivosť a vytrvalosť bola odmenená po 19 minútach, kedy Mercado zaznamenal svoj druhý gól v toľkých hrách.
Pravý chrbát bol na správnom mieste v správny čas na jednoduché zaklapnutie po rýchlom voľnom kopaní Messiho v boxe Higuain.
Strelil loptu na polovici volebného ihriska a lalokoval Lampe, ale jeho úsilie sa zastavilo na čiare Ronalda Eguina, ale Higuain len našiel s jeho voľným priestranstvom a dopredu znížil späť na Mercado do cieľa.
Trvalo to až do 27. minúty, kým Bolívia nepracovala do argentínskej krabice, a priznali si druhý cieľ pre svoje úsilie.
Argentína bojovala s tempo a účelom a to bolo Banega, ktorý zdvihol loptu na ľavej strane a vkročil do boxu, len aby bol zlikvidovaný a udelil trest.
Messi vystúpil a nedosiahol žiadnu chybu z miesta,Detske Futbalové dresy MS 2018 na predaj keď v Argentíne zaútočil na druhú a 50. miesto pre svoju krajinu.
Di Maria bola prerušená pred prestávkou po tom, ako sa jeho zranenie ukázalo príliš veľa na prekonanie, čím pripravilo cestu pre 21-ročného Angel Correa.
Nie je to nedostatok snahy, Argentína nedokázala pridať na svoj účet v druhej polovici, aj keď dominuje.
Messi neprejavil v 49. minúte hlavnú príležitosť, zatiaľ čo Sergio Romero po prvýkrát v argentínskej strele vyčkával v 54. minúte protiútok tímu Martin Smedberg-Dalence.
Na druhom konci, Lampe bol ostrý, aby sa dva rýchle šetrí v 59. minúte, pred strelcom Lucas Biglia a Banega obaja vynechali cieľ z dôstojných pozícií.
Aguero vstúpil do hádky pre Higuain v 78. minúte, ale nedokázal nájsť veľa priestoru na prácu.
Víťazstvo sa presťahuje do štyroch najvyšších štyroch po šiestich zápasoch, pričom ich získali tri víťazstvá a dve remízy zo šiestich zápasov.