Austrália má štyri body z prvých dvoch kvalifikácií Lacne Futbalové dresy MS 2018 pre deti

Austrálsky tréner Pim Verbeek vyzval svojich hráčov, aby boli trpezliví a pozorní na iracké protiútoky, ak v nedeľu zostanú neporaziteľní v kvalifikačnej skupine Svetového pohára.

Holanďan očakáva, že ázijskí šampióni, ktorí boli po zdržaní FIFA vo štvrtok zrušením 12-mesačného medzinárodného zákazu, hlboko obhajujú a používajú taktiku „hit-and-run“, aby splnili cieľ udržať ich nádeje Svetového pohára nažive.

Austrália má štyri body z prvých dvoch kvalifikácií Lacne Futbalové dresy MS 2018 pre deti, zatiaľ čo Irak má len jeden bod. Porážka tu v nedeľu zabije všetky šance na dosiahnutie finálnej fázy kvalifikácie.

Ale Verbeek, ktorý mal na starosti Južná Kórea, keď bol Irakom zbitý na tresty v semifinále minuloročného ázijského pohára, varoval Socceroos, aby zostali ostražití pre rýchlo sa rozpadajúce pulty v Iraku.

„Prišli s jedným útočníkom (Younisom Mahmoudom) a budú sa brániť a čakať, kým nedostanú jednu alebo dve šance a ak dosiahnu jeden gól, budú veľmi šťastní,“ povedal Verbeek na sobotňajšej tlačovej konferencii.

„To očakávame, budú sa brániť, budeme útočiť. Našou úlohou je byť pozorný a sústredený, aby sme nepriniesli protiútokové možnosti.

„Šance, ktoré vytvoríme, ich musíme dokončiť, pretože nebudeme mať veľa šancí.“

Domáci víťazstvo prinesie Austráliu do boxu, keď v júni odohrá zápas o majstrovstvá sveta vo futbale proti Iraku v Dubaji.

„Musíte mať trpezlivosť, keď budete hrať tímy ako je tento, sú veľmi nebezpečné s čítačmi, to je spôsob, akým radi hrajú a my všetci vieme, ako dobre je ich útočník a čo môže urobiť, sme pripravení na to,“ Verbeek povedal.

Verbeek, ktorý bol koncom minulého roka vymenovaný za hlavného trénera v Austrálii na základe svojich znalostí o ázijskom futbale, má hlboký rešpekt voči Iraku.

„Iračania sú veľmi duševne tvrdé, sú fyzicky ťažké, takže sa nikdy nevzdávajú až do okamihu, keď sú úplne preč, takže sa musíme pripraviť na dve veľmi ťažké hry,“ povedal.

„Ak zajtra zvíťazíme, urobíme neuveriteľný veľký krok a my ich španielsko Futbalové dres pre deti musíme dokončiť v jednej z troch zostávajúcich zápasov.

„Iračania sa nebudú snažiť dať nič, pretože v Dubaji budúci týždeň bude na stánkoch veľa Iračanov a budú im dávať skvelú atmosféru …. nepodceňujeme ich. “

Verbeek povedal, že Harry Kewell bude opäť kapitánom Austrálie v jeho návrate z inej sezóny s Liverpoolom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *