ukázala svoje skúsenosti a futbalove dresy na predaj

Jill Scott, Manchester City Women, ukázala svoje skúsenosti a futbalove dresy na predaj vyrovnanosť, keď v minulej noci pomohla Anglicku poraziť Španielsko 2-0.

S mnohými turnajovými zážitkami, ktoré už boli pod jej opaskom, sa Scott podieľala celých 90 minút, a tak to urobila so zdatnosťou a silou.

Neustále sa vracala späť do obrany, Scott ukazoval zrelosť aj po rokoch, čo viedlo Anglicko k jeho druhému čistému listu turnaja.

Vďaka svojej výške vo svoj prospech mohla Scott získať väčšinu hlavičiek, za ktoré šla, čo pomohlo Levičkám v útokoch a obrane proti ich oponentom.

Keď v Brede stekal dážď, Scott sa rozbehla dopredu, aby poskytla svoje dres neymar schopnosti v každej oblasti ihriska. Jedna vec, ktorá vynikla, bolo, že vyzerala ako skutočný tímový hráč.

V polčase už bola súťažiacim o hráča zápasu. Napriek tomu, že na ihrisku hral veľa kľúčových rolí, Scott zdal všetko bez námahy.