Nemecko oznamuje 2018 majstrovstiev sveta, ktoré obhajujú bonusy

Ako majster sveta nemeckej obhajujúcej turné v Rusku stojí za to očakávať, a nemecké futbalové združenie oznámilo svoj bonusový program Svetového pohára, ak to bude možné znova v Rusku, potom každý hráč získa bonusy vo výške 350 000 eur. Lacne MS 2018 Futbalove Dresy, rýchlo rozkazuje to.

Aj keď sa nemeckí hrávajú na titul, ale ak môžu dostať top 3, môžu hráči získať veľa odmien, ak v druhom kole získal každý hráč odmenu vo výške 200 000 eur, druhý je 150 000 eur , Tím získal v semi-finále 125.000 eur, po ktorom nasledoval pokles výkonnosti a ak tím mal prvých osem, potom každý hráč bude odmenený bonusom 75.000 eur. A ak tím práve dokončí tím z úlohy, potom nie je bonus. Kúpte si Nemecko MS 2018 Futbalove Dresy tu, garantujeme vám, že nie ste naposledy kúpiť tu.

Predseda nemeckého futbalového zväzu Greendale dúfa, že nový balíček bonusov povzbudí medzinárodných hráčov, aby bránili svetový pohár: „Dúfajme, že to bude veľkým motivátorom pre hráčov, po prvýkrát za Nemecko, aby bránili majstrovstvá sveta.“ Je to veľká česť a stojí za to zvláštna cena, ale tiež vieme, že hlavnou úlohou hráčov nie je len ekonomické výhody, ale výzva v súťažných športoch. “

V porovnaní s predchádzajúcimi dvoma bonusovými schémami Svetového pohára v Nemecku sa Nemci na majstrovstvách sveta v Rusku naozaj líšia, posledné dva majstrovstvá sveta, nemecká futbalová asociácia vydala osobný bonus vo výške 300 000 eur, aby mohli brániť úspech, zvýšili aj cenu.

Na budúcom ročníku majstrovstiev sveta, Nemecka a Mexika, Švédsko, Južná Kórea v skupine F, talentovaný nemecký tím v skupinovej fáze tlaku nie je príliš veľký a ak sa naozaj podarí brániť, stane sa Brazília v roku 1962 po prvom úspešnom obrane tímu Svetového pohára. Chcete kúpiť novší štýl Futbalový dres s vlastným menom, potom prosím dávajte pozor na naše webové stránky, budeme aktualizovať nový produkt kedykoľvek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *