futbalový dres pre deti Arsenal si upevnil svoju pozíciu na štvrtom

futbalový dres pre deti Arsenal si upevnil svoju pozíciu na štvrtom mieste v Premier League výpraskom Norwichu City 5:0.

Gunners sa v prvom polčase prebojovali do dvojgólového vedenia vďaka gólom Bukaya Saku a Kierana Tierneyho, pri oboch góloch si pripísal asistencie Martin Odegaard.

Saka pridal svoj druhý a Arsena tretí v 67. minúte, pričom do zápisu sa dostali aj Alexandre Lacazette a Emile Smith Rowe.

Tottenham Hotspur 3:0 Crystal Palace

Tottenham Hotspur sa vyšplhal na piate miesto v tabuľke Premier League víťazstvom 3:0 nad Crystal Palace.

Harry Kane naštartoval Spurs svojim tretím gólom v sezóne v 32. minúte, potom Lucas Moura o dve minúty neskôr zdvojnásobil výhodu.

Nádeje Palace na comeback sa rozplynuli po tom, čo bol ich talizman Wilfried Zaha vylúčený za to, že dostal druhú žltú kartu.

Son Heung-Min svojím ôsmym gólom v sezóne zaokrúhlil skóre tímu zo severného Londýna s 15 minútami do konca druhého polčasu.

West Ham United 3:2 Southampton

West Ham United predĺžil svoju sériu bez víťazstva na tri zápasy po prehre 3:2 so Southamptonom.

Mohamed Elyounoussi a James Ward-Prowse postavili Saints dopredu, aby zrušili zásah Michaila Antonia.

Saido Benrahma obnovil vyrovnanie pre Hammers v 64. minúte, detske dresy messi ale víťazný gól hostí vsietil o šesť minút neskôr Jan Bednarek.