futbalove dresy na predaj Šéf Chelsea Maurizio Sarri bol potešený

futbalove dresy na predaj Šéf Chelsea Maurizio Sarri bol potešený, že môže začať život v Premier League komplexným víťazstvom v Huddersfielde, aj keď na rozdiel vo fyzičke a rozhodcovstve si bude treba zvyknúť. Len 28 dní po oneskorenom potvrdení nástupcu Antonia Conteho Talian získal prvá ochutnávka vrcholného letu Anglicka vo West Yorkshire. Chelsea musela na začiatku proti Huddersfieldu poriadne zabrať, ale do prestávky išla s dvojgólovým vankúšom vďaka N’Golo Kante a letnému podpisu Jorginha.

Pedro zabalil víťazstvo 3: 0 na úvodný deň po obrátke hviezdy Eden Hazard, ktorý prišiel z lavičky, pretože Sarriho muži začali sebavedomo a začali vyzerať oveľa silnejšie, ako minulý víkend prehra Community Shield s Manchesterom City.

Som skutočne veľmi šťastný, pretože v prvej časti sezóny si myslím, že pre nás nie je ľahké získať body, ”povedal šéf Chelsea.

Prvý polčas bol ťažký. Ak sa pozriete na výsledok, môžete uvažovať o jednoduchom zápase, ale v prvom polčase sme sa 15 minút trápili proti veľmi fyzickému tímu.

Nie sme fyzický tím a myslím si, že najlepšia na hre je schopnosť 15 minút trpieť.

Potom si myslím, že v druhom polčase boli súperi trochu unavení a bolo to jednoduchšie. “Huddersfield mohol byť krstom ohňom pre Sarriho a podobných Kepu Arrizabalagu, ktorý sa tento týždeň stal najdrahším brankárom v histórii.

Z fyzického hľadiska je to iné, “povedal šéf Chelsea v porovnaní Premier League so Serie A.

U rozhodcov je to iné. Naozaj iné.

Dnes s talianskym rozhodcom bolo asi 15 faulov viac ako s týmto rozhodcom. “Na otázku, či dokáže v Chelsea replikovať štýl Neapola, Sarri, ktorý počas hry zrejme hrýzol cigaretu, odpovedal:„

Nie, musím to vedieť. charakteristika hráčov, pretože si myslím, že nechcem robiť ďalší Neapol.