dres cristiano ronaldo minút: Jedna nadstavená minúta – a

dres cristiano ronaldo  minút: Jedna nadstavená minúta – a Brozovičovi sa perfektná lopta vsunula do chorvátskej šestnástky, ktorú ignoroval! Každý jeden hráč sa pozerá na svoje nohy, keď sa obe skupiny hráčov potkýnajú.

119 minút: Zobnin! Z 25 yardov vypálil nízku strelu do ľavého dolného rohu a Subasic urobil ďalšiu nádhernú zastávku, aby mu zabránil. Zostávajú len sekundy.

117 minút: Je v tomto zápase ešte jeden zvrat alebo smerujeme k penaltám vo štvrťfinále?

115 minút: A DOSTANÚ TO CEZ FERNANDES! RUSKO ROVNOPRÁVNE! 2-2! Chlapec z Brazílie – reprezentujúci hostiteľskú krajinu vďaka prezidentskému dekrétu – prikývne domácim Dzagoevovým priamym kopom parádnou hlavičkou, aby ho zasunul do ľavého dolného rohu. Aký cieľ; akú hru máme v rukách.

114 min: Pivarič pripustil loptu na hranici šestnástky Ruska! Po pravom rohu si to Chorvát pred rozhodcom jasne spracoval a voľný kop je nariadený. Domáci tu zúfalo potrebujú vyrovnanie.

113 minút: Subasic opäť s uložením! Zabráni tomu, aby Smolov detske futbalove dresy s vlastnym menom kríž preletel cez čelo jeho boxu, tesne otočeného zľava. Toto je kúsok od brankára, ktorý je z minúty na minútu nepríjemnejší.