detský futbalový dres Keď Cesc Fabregas zlomil patovú situáciu

detský futbalový dres Keď Cesc Fabregas zlomil patovú situáciu v piatej minúte proti Crystal Palace v sobotu popoludní sa zdalo, že podnikanie ako obvykle pre Chelsea.There je vždy existovať určitá miera neistoty po medzinárodnej prestávke, ale ak niektorý tréner môže zabezpečiť, že samoľúbosť nie je preniknúť, je to určite Antonio Conte. Blues však o šesť minút neskôr prehrali 2:1 vďaka rýchlym gólom Wilfrieda Zahu a Christiana Bentekeho.

Conteho muži nedokázali nájsť vyrovnanie napriek tomu, že v zápase dominovali, a následne utrpeli štvrtú prehru v kampani. Druhý Tottenham stiahol náskok na Chelsea na sedem bodov po výhre 2:0 nad Burnley na Turf Moor. Tím Mauricia Pochettina bude teraz veriť, že má vonkajšiu šancu chytiť svojich londýnskych rivalov, pričom zostáva odohrať deväť zápasov. Obrovské tri body pre PalaceAko pre Palace to boli očividne obrovské tri body v ich boji o prekonanie poklesu.

Zmiešaná odozva, ako vždy…Allardyce: Premier League je najlepšia na svetePo zápase nadšený Allardyce povedal, že víťazstvo jeho tímu nad hráčmi Chelsea je ďalším príkladom toho, prečo je Premier League najlepšou ligou na planéte.“ Všetko závisí od toho, ako ste odolný, keď nie ste v držaní lopty,“ povedal bývalý manažér Anglicka pre Sky Sports. „Každý, kto vám povie niečo iné, nie je v poriadku, pretože každý, kto vyhrá čokoľvek, má jednu z najlepších bránok, ak nie najlepšiu.“ Stačí sa pozrieť na Chelsea, ktorá tu inkasovala iba jeden gól. ich posledných päť zápasov. potešený Allardyce povedal, že víťazstvo jeho tímu nad hráčmi v tabuľke Chelsea je ďalším príkladom toho, prečo je Premier League najlepšou ligou na planéte. Sky Sports. „Každý, kto vám povie niečo iné, nie je v poriadku, pretože každý, kto vyhrá čokoľvek, má jednu z najlepších bránok, ak nie najlepšiu.“ Stačí sa pozrieť na Chelsea, ktorá tu inkasovala iba jeden gól. ich posledných päť zápasov. potešený Allardyce povedal, že víťazstvo jeho tímu nad hráčmi v tabuľke Chelsea je ďalším príkladom toho, prečo je Premier League najlepšou ligou na planéte. Sky Sports. „Každý, kto vám povie niečo iné, nie je v poriadku, pretože každý, kto vyhrá čokoľvek, má jednu z najlepších bránok, ak nie najlepšiu.“ Stačí sa pozrieť na Chelsea, ktorá tu inkasovala iba jeden gól. ich posledných päť zápasov.

„To, čo ma teší, je Premier League a my sme dnes šokujúci tím, a to sa môže stať kdekoľvek a kedykoľvek v tejto lige. Preto je to najlepšia liga na svete.“ Vyhral som tu, keď som bol v Boltone. keď tu velil Claudio Ranieri, aj to bolo od 1:0… ale za daných okolností to bolo úžasné.“ ich hráči znamenali, že pri bránení proti nim musíme byť odolní, a to sme boli, a keď to porušili, náš brankár bol úžasný.“ Naša línia dopredu využila svoje príležitosti. Plán vyšiel. Hrali sme inak, ako by sme normálne hrali, ale dnes to pre nás fungovalo veľmi dobre.“ Nakoniec liverpool dresy sme kvôli zraneniam zadnej päťky museli na konci vidieť veľa prestávok.