detsky dres messi Španielsko stále nevyzerá celkom samo

detsky dres messi Španielsko stále nevyzerá celkom samo sebou. Hoci La Roja predĺžila svoju sériu bez prehry pod vedením Julena Lopeteguiho na 20 zápasov, sobotňajšia výhra 1:0 nad Tuniskom bola všetko, len nie presvedčivá.

Šesť dní pred debutom na majstrovstvách sveta proti Portugalsku to bolo až príliš predvídateľné od majstrov z roku 2010 proti Tunisku v Krasnodare. Najmä v prvom polčase chýbala pohotovosť a málo vyložených šancí aj napriek obvyklému držaniu lopty od La Roja.

Bolo to ďaleko od klasického výkonu a ani jeden z nich nenaznačoval, že táto španielska strana môže vyhrať trofej už 15. júla – aj keď ich množstvo talentov z nich robí jedného z veľkých favoritov, ktorí sa budúci týždeň vydajú na turnaj.

Článok pokračuje nižšie
Tipy redaktorov Messi môže dať za hlavu pomalý štart PSG s hlavnou úlohou proti Realu Madrid „Uvidia, kto sme!“ – Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson sa vracajú do Benfica-Sporting súperenie s Man City Zmena pozície a rozhovory s Rangnickom – Ako Sancho našiel svoju formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane sa bývalý chlapec z Man City „novým Sanchom“ “ v Dortmunde?
Thiago Alcantara a David Silva boli v prvých 45 minútach nezvyčajne utlmení a Španielsko sa zlepšilo v druhom polčase po úvode Kokeho a Lucasa Vazqueza, potom Diega Costu a Marca Asensia a nakoniec Iaga Aspasa.

Viaceré zmeny spôsobili výpadok mnohých hráčov, ale boli tiež možno náznakom toho, že Lopetegui si stále nie je istý svojou najsilnejšou základnou jedenástkou menej ako týždeň predtým, ako jeho futbalové dresy pre deti strana odštartuje kampaň na majstrovstvách sveta.