či by bol lepší než Futbalove Dresy MS 2018 pre deti Ďuriš či Nemec

Ani ja, ani vy, ani tréneri Áčka netušia, či by bol lepší než Futbalove Dresy MS 2018 pre deti Ďuriš či Nemec. A či je vôbec na takýto krok mentálne i fyzicky pripravený.

Samo Mráz v mnohom pripomína „Fantóma“ Mareka Mintála. Má dar od boha v podobe citu pre výber miesta. Vždy ho v šestnástke nájde prihrávka alebo odrazená lopta. Kým iní vystrelia, súper by zatiaľ postavil múr z tehál. On však zakončuje pohotovo z prvej. Má šikovnú kľučku, súper len bezmocne čaká, kedy bude gól, aby potom mohol nechápavo krútiť hlavou.

Odchovanec senického futbalu futbalovepredajna.com musí zjesť ešte veľa kapusty, aby sa z neho stal z top kanonier. Ak by po jesennej časti neprestúpili Janga či Mareš, mohlo byť všetko inak. Ale slovenským prísľubom do budúcnosti rozhodne je.

Reprezentační tréneri sedia nad nomináciou dlhé hodiny. Zvažujú, plánujú, hľadajú najoptimálnejšie riešenia. Ich argumenty ohľadom nádejných juniorov sú logické – neprepáliť to, talentovaného hráča radšej do mužstva postupne zapracovať než rovno hodiť do hlbokej vody.

Lepšia štipka smelosti, ako tona opatrnosti. Aj Škriniar s Lobotkom boli z 21ky posunutí do seniorskej reprezentácie bez veľkých očakávaní a nesmelo. Napriek tomu (alebo práve preto) skoro okamžite zažiarili a stali sa oporami tímu.

Získajte viac informácií o Majstrovstvách sveta 2018, obraťte sa na náš blog asi na Futbalove Dresy MS 2018 pre deti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *