Španielsko tréner: Isco a Assencio v Real Madrid klub má menšiu šancu

„Niekoľko príležitostí pre Isco a Assencio v posledných niekoľkých pretekoch a niet pochýb, že dúfam, že sa obaja budú môcť vrátiť na štadión, ale tiež sa obávam, že Assencio a Isco majú príliš málo príležitostí v klube a II dúfajú, že v klube môžu hrať dôležitú úlohu Hráči sú šťastní, ale aj dôležití pre národný tím. „“ Ako tréner národného družstva musíme venovať pozornosť každému hráčovi a dúfam, že môžu hrať kľúčovú úlohu ich príslušné kluby Niet pochýb o tom, že chcem, aby boli zdraví a mali možnosť hrať nielen pre Arsenio a Isco, ale pre každého španielskeho občana. „Futbalove Dresy MS 2018, nájdete dospelú a detskú veľkosť väčšiny mikiny.

A pre Costa je Lopetje optimistický: „Pre mňa to nie je prekvapenie, že Diego je dobrý hráč, poznám jeho postavu, bojujem s duchom a osobnosťou a viem, že Costa je pripravená Aj keď to bolo dlho, zranený, nezdá sa, že by to bol veľa problémov a myslím, že sa mu podarí vrátiť do národného tímu s ďalším veľkým zoznamom. „španielsko Futbalove Dresy MS 2018, nákup futbalových dresov z najlepších futbalových obchodov je lacnejší.

Lopetjič sľúbil: „Je to veľká časť z nás, ale dlho nehral, ​​ale teraz má šťastie, že má šancu, čo je dobré pre Atletico Madrid a Španielsko.“ Costa je hráč máme radi a nemám žiadne tajomstvo, aby som sa skrýva, že je to posolstvo, ktoré sme vždy vyjadrili zakaždým, keď vstúpi do národného tímu. „Myslím, že sa Costa dobre darí a sme veľmi spokojní s jeho výkonom, dúfam, v takom stave. Záverečný zoznam Svetového pohára, ktorý bol vyhlásený v máji, som presvedčený, že aj keď sa naďalej objavujú dobrí hráči, naše rozhodnutie bude čoraz viac zlé. „Futbalový dres s vlastným menom, ak máte akékoľvek otázky, zašlite mi prosím, budeme vás prvýkrát kontaktovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *