Ronaldo sa zúčastnil telesného tréningu na piatkovom tréningovom zápase

Španielsku futbalovú ligu za Barcelonou 19 bodov, King’s Cup bol tiež eliminovaný, sezóna je len o polovicu, Real Madrid už povedal dvaja majstri a rozlúčka. Avšak, nie je žiadny rozptýlenie King Cup, Real Madrid v lige boli tiež stav oživenia, najmä všeobecné C Lo, bodovanie dva góly v rade, dnes večer proti zápasu Levante, C Lo tiež prvý do poľa sa zúčastniť v súťaži. Po 22 kolách španielskej futbalovej ligy, konečne C C Luo očakával dvojnásobok?Lacne futbalove dresy pre deti, poskytnúť vám najlacnejšie tričko, najrýchlejšiu dopravnú rýchlosť.

Bez rozptýlenia kráľovského pohára, knockout Ligy majstrov Európy ešte nenastal, Real Madrid nakoniec mohol využiť tento čas v týždni na opravu a zotavenie. Týždeň, tréner Real Madrid Zinedine Zidane viedol fyzickú prax, samozrejme, nie je to druh neprimeraného osudu. Kvôli bolesti tela sa C Luo nepodieľal na výcviku tímu, ale rozhodol sa cvičiť sám v telocvični. Avšak fanúšikovia z Realu sa nemusia obávať, C Lo sa zúčastnil spoločného tréningu v piatkovej súťaži v tréningoch, C Luo sa špecializuje na šortky, portugalský Crouch ukazuje svalové línie na stehnách.Futbalove dresy pre deti Ronaldo, máme populárny dres Ronaldo.

V posledných dvoch kolách španielskej futbalovej ligy sa štát C Luo zotavil a postupne zotavil svoje strelné topánky. Proti Corralene a Valencii, C Lo predstavil dva po sebe idúce ciele, jeho počet gólov dosiahol La Liga 8. Pozri C Lo štátu oživenie, veľa Real Madrid fanúšikovia začali získať dôveru v tím! Levante bol vždy jeho najobľúbenejším protivníkom v ceste La Liga. V minulosti 13 krát proti zápasu Levante, C Luo skóroval 14 gólov, priemerne viac ako 1 gól. V takejto dátovej podpore, ale tiež nechať veľa fanúšikov vidieť C Lo dúfam, že tieto ciele hry dvojité možné!Detské futbalové dresy s menom si prispôsobiť svoju súpravu s vašim obľúbeným hráčom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *