Platiteľ: som si istý, môžete hrať za Francúzsku vo svetovom pohári

Marseille záložník Payer povedal v rozhovore pre televízny futbal, že sa nebál, aby bol vybraný pre francúzsky tím. Payer povedal, že je presvedčený, že s Francúzskom odíde na majstrovstvá sveta v Rusku. Payet zostáva opatrný pri súčasnom výkone tímu. „Momentálne sme na druhom mieste v lige, ale naším cieľom v tejto sezóne je udržať prvé štyri v lige a my jednoducho nezmeníme svoje ciele a budeme tvrdo pracovať na splnení našej misie.“Futbalove Dresy MS 2018, všetky naše dresy ponúkajú možnosť prispôsobenia.

V tejto sezóne, Payet hral 19 krát v lige, zaznamenal 4 góly, tiež poslal sedem asistencií. „Ukazuje to, že moje zdravie a hra sa cítia dobre a teším sa na budúcnosť.“ Mojou úlohou je ísť na ruský majstrovstvá sveta na konci sezóny a tvrdá súťaž v každej časti francúzskeho tímu, ale nemám strach, pretože to nakoniec závisí na mojom vystúpení. Ak ukážu svoju úroveň, vyhrám šancu cestovať do Ruska. Budem členom francúzskeho tímu, je to veľmi úžasná vec. „Francúzsko Futbalove Dresy MS 2018, vlastná mikina s vaším obľúbeným menom a číslom.

„Ak sa nedostanem do veľkého zoznamu majstrovstiev sveta, rozhodol som sa urobiť prestávku, čo by bolo jedným z mojich najväčších sklamaní, ale ak by som šiel na majstrovstvá sveta s francúzskym tímom, ktorý by uspel, chcel by som mať francúzskej televíznej stanice, ktorá vysiela predpoveď počasia. „Futbalový dres s vlastným menom, poskytujeme najlepšie služby a rýchle doručenie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *