Neymar osobne priznal pobyt v Paríži

Neymar vlani v lete s 222 miliónmi eur za astronomickú cenu z Barcelony do Paríža, zaplatil rekordný poplatok vo svete. V tejto sezóne sa Neymar podarilo dosiahnuť 26 cieľov pre rôzne udalosti v Paríži a 14 asistencií. On a Cavani, Mba Pei tvoria superkombináciu Parížskej CNM, sa tiež stala najsilnejšou útokovou líniou v Európe. Tu nájdete Lacne futbalove dresy pre deti pre váš obľúbený tím.

Ale počas zimného okna sa španielske médiá zbláznia Neymar sa pripoja k Realu Madrid v lete. Pre takéto povesti, Neymar zostal ticho, zatiaľ čo Barcelona je rozhnevaný. Dokonca aj Messi povedali, že nechápu, prečo chce Nei Maer ísť do Realu Madrid.Futbalove dresy pre deti Neymar, máme rôzne futbalové košele pre deti.

Neymar nedávno prijal rozhovor s parížskou televíziou St-Germain, ktorú brazílsky kráľ objasnil. Nei Maer neváhal povedať: „Áno, budem dlho v Paríži, a teraz len začiatok, budúcnosť bude mať dlhý, dlhý čas, nemyslel som si, že za Realom Madrid, nikdy som nenapadlo opustiť Paríž . „Pristúpenie do Paríža je premýšľavý výsledok a naozaj sa mi to páči a ja to nemôžem ľutovať. Mám dobrý vzťah so svojim tímovým kolegom a nemám dôvod odísť! „Nei Maer pokračoval:“ Prvýkrát som vstúpil do klubu v paríne 2000, taktiež som šťastný, že načúvam históriu klubu. Pre mňa je to veľmi dôležité a cenné a ďalším cieľom je pokračovať v tvorbe histórie tu, aby pomohla Paríži Saint-Germainu sa stať skvelým loptovým tímom, skvelým klubom. „Detské futbalové dresy s menom, všetky naše dresy ponúkajú prispôsobiteľné možnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *