Juventus vyhral Turín do štyroch najlepších turnajov v Taliansku

Roku 2017-2018 v Talianskom pohári 1/4 finále bolo zameranie, s Serie A gigantmi Juventus doma proti Turíne. V prvom polčase Costa strelil loptu. V druhej polovici hry Manjukichi získal asistenciu Dibala po strele z lopty. Nakoniec, Juve je 2-0 víťazstvo nad Turínom do top štyri Talianskeho pohára, ktorý bude v semifinále proti Atlante.Lacne futbalove dresy pre deti, rýchlo rozkazuje to.

Juventus ešte nedáva tvár svojim súperom už druhýkrát v tejto sezóne. Dibala pomáha dvoch gólov, Cesta tráva Grass Kosta a Manzukic, Juventus 2: 0 víťazstvo nad posledným talianskym pohárom štyri. Nový Futbalový dres Juventus pre deti, vychutnať si zľavu cenu, rovnako ako rýchle a bezpečné doručenie, takže sen košele krok rýchlo na mieste na vašej strane!

Juventus získal vedenie v prvej polovici 15 minút. Asamoah zatvoril Area line späť na to, Dibala chyba, ale hornej stráže v zhone na záchranu loptu kopal na dibala telo, náhodou odskočiť na nohu tráva Kosta, druhá strana zakázanej oblasti okraj streľba loptu skóre, 1: 0.

Prvých 67 minút, Juventus a ďalšie mesto, chodníky Khedira, dibala pred lopatou z uzavretej zóny, loptu zasiahla súperovo telo po hraní na okraji zakázaného priestoru, Manzuki Qi, aby našiel jedinú šancu, čeliac útoku Savage vybral, 2: 0.

Nakoniec získal Juventus víťazstvo 2: 0 nad Turínom, aby sa kvalifikoval do štyroch silných talianskych pohárov. Tiež okolo Allegri z nového roku želanie pokračovať v trojvrstvovom boji. Juventusovým poločasným súperom bola Atlanta, ktorá zvíťazila v Neapole 2: 1 predtým. Semifinále bude trvať dva kolá. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o Detské futbalové dresy s menom, navštívte webovú stránku, kde je podrobnejší popis.