Harvey: Messi je najlepší hráč v histórii

Nedávno španielsky stredopoliar Harvey prijal oficiálny rozhovor s Európskou úniou. V tomto rozhovore Harvey opäť zdôraznil, že Messi je „najlepší hráč za posledných desať rokov“. Okrem toho Harvey tiež povedal, že Barcelona nie je len futbalová škola, ale tiež vás naučil, ako rešpektovať súpera a spoluhráčov.Lacne futbalove dresy pre deti, košele pre deti sú vždy vítané.

„Pre mňa je Messi najlepším hráčom v histórii a najväčším hráčom minulého desaťročia,“ povedal. Hoci hráči v súčasnej fáze fyzickej konfrontácie a určitý stupeň zlepšenia zručnosti, ale to nezasiahne Messi na futbalové pozície. „Keď príde na Lionela Messiho, Harvey nie je lstivý s jeho komplimentmi,“ je nepochopiteľným hráčom a nikdy som nevidel hráča, ktorý s ním môže hovoriť na ihrisku. „Futbalove dresy pre deti Messi, celú cestu k podpore svojho tímu počas sezóny.

„Messi sa stala vlajkou futbalu, je tiež príkladom nespočetných hrania detí, možno jeho úspechy v štádiu v tejto fáze môžu ovplyvniť generáciu.“ Harvey pokračoval: „Som veľmi šťastený, že mám šancu mať dobrý čas v Barcelone, pre mňa hrať futbal v Barcelone je česť, pocit hrávania na strane Lionel Messi je naozaj veľmi dobrý.“ Detské futbalové dresy s menom Nájsť správny futbal z vášho obľúbeného futbalového klubu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *