Di Maria: Dúfam, že majstrovstvá sveta v Argentíne vyhrali

Tento deň v pondelok Di Maria odhovoril v Paríži v Argentíne vo futbale v Argentíne na prvom mieste v Majstrovstvách sveta vo futbale v Brazílii a v priebehu rokov 2015 a 2016 stratil finále Amerického pohára a Di Maria je veľmi spokojná s tohtoročnými očakávaniami majstrovstiev sveta.Futbalove Dresy MS 2018, existujú rôzne tímy futbalové tričko.

Di Maria povedala: „Tento víťazný majstrovstvá sveta vo futbale Argentíny je podľa môjho názoru považovaný za úspešný, toto je jediná vec, ktorú sme nedosiahli, máme trikrát tak blízko k šampionátu, ale nakoniec sme prekonali šampionát. len ako zabudnúť na bolesť je dosiahnutie nášho cieľa. „Aj keď Paríža práve prehral v Lyone v nedeľnej ligy, Di Maria má stále dôležitú pozíciu v tíme. Stredopoliar s trénerom Emeryho dôveru a s loptou preukázal svoju hodnotu (od roku 2018, získal víťazný gól v víťazstve tímu 1-0 proti Nantesu v lige, tím 8-0 rozbíjajúci sa Dijon ligu skóroval dvakrát, vo Francúzskom pohári 6-1 víťazstvo nad Rennes, tiež urobil dva ciele).Argentína Futbalove Dresy MS 2018, môžete tiež upraviť meno a číslo vášho obľúbeného futbalového hráča.

Cíti však, že stále nemôže zaručiť veľký zoznam finále Svetového pohára v Argentíne: „Svetový pohár je taký blízko, že každý hráč urobí všetko, čo je v ich silách, aby získal šancu vyhrať Majstrovstvá sveta v ich najlepšom“. Aby som bol úprimný, nemyslím si, že som si rezervoval miesto vopred, pretože Sang Poly (argentínsky tréner) jasne uviedol, že jediná vec, ktorú Messi, jediný, ktorý zabezpečil jeho vstup do veľkého zoznamu, je, že každý inak sa musí usilovať o šancu. Ak si myslíte, že ste už na veľkom zozname, uvoľníte sa, takže existuje taká nesprávna myšlienka. „Futbalový dres s vlastným menom, lacné futbalové dresy z najlepších futbalových obchodov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *