Cieľom ruského futbalu je dostať tím do ďalšej fázy hry

Podpredseda Ruskej federácie futbalovej federácie, nedávno prijatý rozhovor s webovou stránkou FIFA, skúmaný pred 60 rokmi po prvýkrát na javisku v skúsenostiach s Majstrovstvom sveta, nedávno prijal rozhovor pre svetový pohár v Rusku v roku 2018 Nikita – Simonyan, tiež hovoril o nadchádzajúcom výhľade ruský majstrovstvá sveta. Tento rok bude míľnikom pre ruský futbal, keďže predstavuje 60. výročie prvého majstrovstiev sveta v ruskej histórii a prvý raz debutovali na majstrovstvách sveta. Najprestížnejší turnaj v Rusku začal vo Švédsku v roku 1958, keď predchodca Ruska, bývalý sovietsky tím, bol vo štvrtej finále, po ktorom nasledovala 0-2 porážka hostiteľa v semifinále. Použite meno a číslo, ktoré chcete prispôsobiť Futbalove Dresy MS 2018.

Kapitán tímu, 91-ročný Simonian, bol jeho prvým rekordom v pretekoch pre predchodcu Ruska, bývalého Sovietskeho zväzu. Napriek svojmu veku je stále aktívny vo svojej práci pre prosperitu športu vo svojej vlastnej krajine. Nedávno zastupoval Rusko, zúčastnil sa finálového remízy Svetového pohára v roku 2018 a pôsobil ako asistent loterie.Rusko Futbalove Dresy MS 2018, vlastné futbalové tričko s obľúbeným menom a číslom.

Simonian osobný čestný moment bol predchodcom Ruska, bývalým Sovietskym zväzom, ktorý vo svetovom pohári otvoril 2-2 remízu proti tímu Anglicka. On otvoril hru pre tím za 13 minút. Ale keď hovoril o tejto záležitosti, zostal skromný. Nikto však nemôže podceňovať svoju úlohu v ruskej futbalovej histórii. V mnohých ohľadoch je to ruský futbal.Futbalový dres s vlastným menom, poskytujeme najlepšie služby a rýchle doručenie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *