Chorvátsko porazilo súpera 4-1, hladká povýšenie na majstrovstvá sveta

2018 Kvalifikačné kolo Európy vo futbale, aby sa začala druhá časť súťaže. Grécko sedí doma proti Chorvátsku, Chorvátsko porazilo Grécko 4-1 v úvodnom stretnutí. Percy Riccić strelil stredný stĺpec, grécky tím strelil gól v druhej polovici, ale bol ofsaid odsúdený na neplatné, oba tímy nakoniec 0-0 remíza, Chorvátsko ku 4-1 celkové skóre súpera vstúpiť do majstrovstiev sveta. Kúpiť Futbalove Dresy MS 2018 z najlepšieho futbalového obchodu.

Predtým sa tieto dva tímy stretli iba sedemkrát, pričom každý z nich vyhral dve víťazstvá v každom z dvoch tímov a zvyšné tri boli viazané. Prvých 13 minút, Barcasitas dlhý dosah mimo obmedzenej oblasti hrať vysoko. Prvých 18 minút, Qi Aolisi pick poslal do popredia obmedzenej oblasti, Torossidis zastaviť späť do hry, Papastathopoulos volejbal vynechal spodnú líniu. V prvých 23 minútach sa chorvátsky kopol zachránil, Brodzovič strelil loptu mimo strelu. V prvých 26 minútach, Rakitic útočí priamo na kopačku. Prvých 29 minút, Perisic opustil loptu vo vnútri rezu na prednej časti obmedzeného priestoru, kop nízky výstrel zmeškal spodnú čiaru. Prvých 43 minút sa Perisic obmedzil predný dlhý dohľad strelecký stĺpec objaví.Chorvátsko Futbalove Dresy MS 2018, kde nájdete lacné futbalové tričká pre váš obľúbený tím.

Jednoduché bočné bitky druhej polovice. Prvých 58 minút, nízka strela Mitro Gelu zmeškala spodnú čiaru. V prvých 65 minútach Vidal dlho prešiel skôr, ako ho zachytili Manasarras, Kalinic sa chytil na telo, Manolas Russo kope loptu po tom, čo čln okolo loptu kopal preč. V 79. minúte Manolas prekročil obmedzený priestor v trojuholníku, Zika vytlačil loptu Subic zachránil, Anisidisi klopať, Peckas tlačiť prázdne dvere sa podarilo, ale rez zvýši jeho ruku offside, Cieľ je neplatný. 87. minúta bol Tahsitis volejbal zastrelený Succi je zvláštne konfiškácie. Posledné dva tímy 0-0.Futbalový dres s vlastným menom, ktorý podporuje váš tím počas celej sezóny.