Celý chrbát sa pokúsil o posuvný náskok na Sterling a dostal Kylian mbappe dres sa na stranu hlavy pod kolenom Liverpoolského krídla

Alvaro Pereira sa ospravedlnil tímu uruguajského tímového lekára po zápase proti Anglicku napriek tomu, že ho vyhodil Raheem Sterling.

Pereira bola v štvrtok ponechaná v bezvedomí na ihrisku okolo štvrťroka – potom, čo ho zasiahla Sterlingovo koleno – ale keď sa prebudil, plný chrbát nahnevane vytlačil zdravotnícky personál, ktorý ho chcel nahradiť.

Celý chrbát sa pokúsil o posuvný náskok na Sterling a dostal Kylian mbappe dres sa na stranu hlavy pod kolenom Liverpoolského krídla.

Napriek tomu, že ho Pereira očividne otriasla, dokončila prípravu skupiny D v súťaži Arena Corinthians v Sao Paulu, čo vyvolalo veľa otázok o politike boja proti otrasom FIFA.

Zatiaľ čo Pereira pripustila po zápase, že nemusí urobiť správnu vec, 28-ročný hráč sa najviac zaujímal o víťazstvo Uruguaja o 2-1 a nie o vlastné zdravie.

„Bol to okamih šialenstva … Ospravedlňoval som sa lekárovi, lebo viem, že je jeho úlohou starať sa o hráčov,“ povedala Pereira.

„Vrátil som sa do závraty, ale v horúčave, s horúcou futbalovy dres detsky hlavou, nemyslíte správne.

„Napriek tomu bol čas pomôcť tímu a dosiahnuť výsledok. A najdôležitejšie je, že sme dosiahli výsledok. “

Pereiraho rozhodnutie o tom, že bude hrať, bolo odsúdené na Twitteru s riaditeľom komunikácie FIFPro Andrew Orsatti, ktorý obvinil FIFA z nedostatku nariadení týkajúcich sa otrasov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *